* ВІЙНА В УКРАЇНІ ЩЕ ТРИВАЄ :(
Будь ласка, зверніть увагу, що терміни доставки можуть бути більше звичайних через додаткові заходи безпеки. Дякуємо за ваше розуміння і за вашу підтримку в цей складний час, це багато значить для нашої невеликої команди!
Бренд KOZHUHAR заснувала Аліна Кожухар у 2017 році в Києві.

Принципи, які визначає бренд KOZHUHAR з моменту заснування, — це функціональність, мінімалізм і дизайн унікальних виробів, які йдуть від серця. Незвичайні форми, нові ідеї та мрії дизайнера... Ви відчуєте усі емоції у виробах KOZHUHAR. Всі вироби елегантні у своїй простоті, але водночас впадають у вічі і привертають увагу.

KOZHUHAR не сприймає своїх клієнтів як просто клієнта, кожен клієнт для нас – окрема цінність. Для нас якість продукції завжди на першому місці, щоб ви почували себе максимально комфортно.
Всі вироби виготовляються на екологічно чистому виробництві та з натуральних матеріалів.
Для сумок ми використовуємо натуральну італійську шкіру та фурнітуру. Вони приваблюють своїм функціональним та оригінальним дизайном.
Для одягу ми обираємо натуральні еко-матеріали, що надають йому максимального комфорту та робить його цінним.
Натуральність, унікальний дизайн і якість. Цими принципами ми ділимося з вами, коли ви обираєте наші вироби, і ми готуємо для вас більше.

Якщо є хтось, хто привертає до себе всі погляди, то обов'язково з ним KOZHUHAR.

KOZHUHAR xx
The KOZHUHAR brand was founded by Alina Kozhuhar in 2017 in Kyiv.

The principles that define the KOZHUHAR brand since its inception are functionality, minimalism and the design of unique products that come from the heart. Unusual shapes, new ideas and designer's dreams... You will feel all emotions in KOZHUHAR products. All products are elegant in their simplicity, but at the same time catch the eye and attract attention.

KOZHUHAR does not perceive its customers as just a customer, each customer is a separate value for us. For us, the quality of products is always in the first place, so that you feel as comfortable as possible.

All products are made in ecologically clean production and from natural materials.
We use genuine Italian leather and hardware for our bags. They attract with their functional and original design.
For clothes, we choose natural eco-materials that give it maximum comfort and make it valuable.

Naturalness, unique design and quality. We share these principles with you when you choose our products, and we prepare more for you.

If there is someone who attracts all the eyes, it means that you have KOZHUHAR.

KOZHUHAR xx

Made on
Tilda